Gmlifestyle | FIT PR
3694
page-template-default,page,page-id-3694,ajax_updown_fade,page_not_loaded,boxed

FIT PR


Agencja FIT PR to najbardziej wyspecjalizowana w Polsce agencja działająca w branży fitness i zdrowego stylu życia, która od lat wpiera promocyjnie i PRowo produkty i usługi przeznaczone dla osób aktywnych, miłośników fit lifestyle’u i wszystkich, dla których ważne jest zdrowie, work life balance oraz kształtowanie sylwetki. Współpracujemy z liderami branży fitness w Polsce, jesteśmy na bieżąco z trendami rynkowymi, a nasi specjaliści wiedzą, w jaki sposób skutecznie i efektywnie komunikować się z Twoim klientem!

IDEA

Wychodzimy z założenia, że aby dobrze wykonać zadanie, trzeba przede wszystkim znać doskonale branżę, w której się poruszamy, poznać oczekiwania klienta i przygotować solidny plan działań i komunikacji. Nie mamy gotowych, schematycznych rozwiązań dla wszystkich, gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.
Branżę fit i zdrowego stylu życia współtworzymy od 2010 roku, dzięki czemu wiemy, jak się z nią skutecznie komunikować. W kontakcie z Klientem najpierw poznajemy produkt, później zadajemy pytania, następnie słuchamy, a na końcu mówimy, co możemy dla Was zrobić.

AGENCJA

Działamy na rynku od 2010 roku. Jesteśmy jedyną tak wyspecjalizowaną agencją w Polsce. W tym czasie stworzyliśmy kilkadziesiąt kampanii PR, kilkaset eventów oraz szkoleń i kilkanaście tysięcy informacji prasowych dla klientów z branży fitness i zdrowego stylu życia. Nie twierdzimy, że znamy się na wszystkim, ale ta branża nie ma przed nami żadnych tajemnic!

GDZIE DZIAŁAMY

Działamy na rynkach lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Przygotowujemy i realizujemy kampanie zarówno dla firm oferujących swoje produkty w całej Polsce, działających wyłącznie lokalnie czy regionalnie, jak też dla Klientów międzynarodowych.

JAK DZIAŁAMY

Jako organizator targów, szkoleń z zakresu zdrowego stylu życia, wydawca mediów fitnessowych, doradca i współtwórca wizerunków fit liderów w Polsce i realizator kampanii dla produktów i usług fit, wiemy, że najważniejsza w komunikacji marki jest znajomość branży, odpowiedni komunikat i skuteczność w docieraniu do odbiorców. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół złożony ze specjalistów jest gwarancją sukcesu.

ZESPÓŁ

Za każdym sukcesem stoją ludzie. Nasz zespół złożony jest z blisko 30 osób: specjalistów w dziedzinie marketingu, dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem, ekspertów w dziedzinie nowych mediów i komunikacji medialnej, grafików i specjalistów od public relations. Zadania niemożliwe realizujemy od ręki, na cuda potrzebujemy trochę czasu. Ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

AGENCJA FIT PR TO BLISKO 8 LAT WSPÓŁTWORZENIA „FIT BRANŻY” W POLSCE

  • Organizacja 3 ogólnopolskich cykli szkoleń z zakresu zdrowego stylu życia (2015 – 2017) – FIT AKADEMIA – właściciel marki
  • Stworzenie i prowadzenie przez 6 lat marki Jacka Bilczyńskiego (2011 – 2017) – twórca marki
  • Organizacja 2 wydarzeń targowych o ogólnopolskim charakterze (2015 – 2016) – Dni FIT&Beauty – właściciel marki
  • Wydawca portali oraz mediów promujących zdrowy styl życia (od 2010 roku), m.in. FIT Magazyn
  • Działania PRowe i marketingowe w zakresie promocji w branży „fit” dla marki Garmin (od 2014 roku)
  • Działania oparte o zdrowy styl życia dla marki Bosch (2016 i 2017 rok)
  • Doradztwo dla agencji PR i reklamowych w dziedzinie zdrowego stylu życia (od 2010 roku)
  • Konsulting w dziedzinie wprowadzania wydarzeń i produktów z branży „fit” na polski rynek. Przykładowe marki: EXPO MAZURY, EAT ME, UNDER ARMOUR
  • Praca na rzecz firm i marek z wykorzystaniem kontent marketingu oraz social mediów (branża „zdrowego stylu życia”)

 

SPECJALIZUJEMY SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH DZIAŁANIACH:

MEDIA RELATIONS

 

KOMUNIKACJA WEWNĄTRZ FIRM

 

PR I MARKETING

 

E-PR I E-MARKETING
CONTENT MARKETING

 

CONSULTING

 

WPROWADZENIE MARKI NA RYNEK

 

WYDARZENIA TARGOWE
MONITORING MEDIÓW

 

PRODUKT PLACEMENT

 

SPONSORING WYDARZEŃ

 

PUBLIKACJE KSIĄŻKOWE
MARKETING EVENTOWY

 

WARSZTATY I SZKOLENIA

 

PRODUKCJA FOTO I WIDEO

 

WSPÓŁPRACA Z LIDERAMI OPINII