Gmlifestyle | KONTAKT
3700
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-3700,ajax_updown_fade,page_not_loaded,boxed

KONTAKT

Za każdym sukcesem stoją ludzie. Nasz zespół złożony jest z blisko 20 osób: specjalistów w dziedzinie marketingu, dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem, ekspertów w dziedzinie nowych mediów i komunikacji medialnej, grafików i specjalistów od public relations. Zadania niemożliwe realizujemy od ręki, na cuda potrzebujemy trochę czasu. Ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Za wszystko odpowiedzialna jest Kobieta, która zarządza Grupą Medialną LIFESTYLE:

Aneta Zadroga

 

Jestem dziennikarką, wydawczynią, specjalistką ds. marketingu i budowania wizerunku, doradczynią biznesową, pomysłodawczynią, twórczynią i realizatorką kampanii społecznych, organizatorką targów i eventów w całej Polsce, współtwórczynią i współwłaścicielką Grupy Medialnej LIFESTYLE. To w jednym zdaniu, a poniżej „profesjonalne” resume:

Wydawca mediów drukowanych oraz elektronicznych, a także książek biznesowych, poradnikowych, kulinarnych. Promotorka kobiecej przedsiębiorczości, pomysłodawczyni i twórczyni marki SUKCES JEST KOBIETĄ, autorka OŚMIU wydań książki o tym tytule, która od 13 lat wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet biznesu w Polsce, organizując konferencje, konwencje i seminaria oraz poszerzając wiedzę biznesową odbiorczyń projektu.

Od kilku lat również organizatorka targów fitnessowych, wydawczyni książek i mediów promujących zdrowy styl życia. Twórczyni kampanii marketingowych firm i marek skierowanych do grona ludzi dbających o zdrowie i kondycję fizyczną, doradca biznesowy, promotorka liderów opinii i trendseterów z branży „fit”.

Realizatorka programów telewizyjnych. Twórczyni i realizatorka ogólnopolskich kampanii społecznych na rzecz osób niepełnosprawnych. Producentka sesji zdjęciowych, projektów wideo na potrzeby mediów internetowych, projektów podróżniczych, modowych i lifestyle’owych.

Z wykształcenia i pasji dziennikarka i publicystka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletnia współpracowniczka ogólnopolskich mediów informacyjnych, gospodarczych i lifestyle’owych, jak Gazeta Wyborcza, Gazeta Praca, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje.
Prywatnie miłośniczka motocykli, kina Quentina Tarantino, twórczości Andy’ego Warhola, zakochana w Nowym Jorku i rosyjskiej literaturze, szczególnie w powieści „Mistrz i Małgorzata”.

E-mail: aneta@gmlifestyle.pl
Tel. 507 093 851

ADRES SIEDZIBY:

GM LIFESTYLE

UL. DMOCHOWSKIEGO 4/2

00-427 WARSZAWA

NAJLEPSZY ZESPÓŁ DO ZADAŃ SPECJALNYCH W POLSCE I NA ŚWIECIE!

 

 

Masz pytanie? Wyślij je tutaj!

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.