Gmlifestyle | KONTAKT
3700
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-3700,ajax_updown_fade,page_not_loaded,boxed

KONTAKT

Za każdym sukcesem stoją ludzie. Nasz zespół złożony jest z blisko 30 osób: specjalistów w dziedzinie marketingu, dziennikarzy z wieloletnim doświadczeniem, ekspertów w dziedzinie nowych mediów i komunikacji medialnej, grafików i specjalistów od public relations. Zadania niemożliwe realizujemy od ręki, na cuda potrzebujemy trochę czasu. Ale nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Za wszystko odpowiedzialne są dwie kobiety, które zarządzają Grupą Medialną LIFESTYLE:

Aneta Zadroga

aneta zagrodaJestem dziennikarką, wydawcą, specjalistką ds. marketingu i budowania wizerunku, doradcą biznesowym, pomysłodawczynią, twórczynią i realizatorką kampanii społecznych, organizatorką targów i eventów w całej Polsce, współtwórczynią i współwłaścicielką Grupy Medialnej LIFESTYLE. To w jednym zdaniu, a poniżej „profesjonalne” resume:

Wydawca mediów drukowanych oraz elektronicznych, a także książek biznesowych, poradnikowych, kulinarnych. Promotorka kobiecej przedsiębiorczości, pomysłodawczyni i twórczyni marki SUKCES JEST KOBIETĄ, autorka trzech wydań książki o tym tytule, która od 3 lat wychodzi naprzeciw potrzebom kobiet biznesu w Polsce, organizując konferencje, konwencje i seminaria oraz poszerzając wiedzę biznesową odbiorczyń projektu.

Od kilku lat również organizatorka targów fitnessowych, wydawczyni książek i mediów promujących zdrowy styl życia. Twórczyni kampanii marketingowych firm i marek skierowanych do grona ludzi dbających o zdrowie i kondycję fizyczną, doradca biznesowy, promotorka liderów opinii i trendseterów z branży „fit”.

Realizatorka programów telewizyjnych. Twórczyni i realizatorka ogólnopolskich kampanii społecznych na rzecz osób niepełnosprawnych. Producentka sesji zdjęciowych, projektów wideo na potrzeby mediów internetowych, projektów podróżniczych, modowych i lifestyle’owych.

Z wykształcenia i pasji dziennikarka i publicystka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, wieloletnia współpracowniczka ogólnopolskich mediów informacyjnych, gospodarczych i lifestyle’owych, jak Gazeta Wyborcza, Gazeta Praca, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje.
Prywatnie miłośniczka motocykli, kina Quentina Tarantino, twórczości Andy’ego Warhola, zakochana w Nowym Jorku i rosyjskiej literaturze, szczególnie w powieści „Mistrz i Małgorzata”.

E-mail: aneta@gmlifestyle.pl
Tel. 507 093 851

ADRES SIEDZIBY:

GM LIFESTYLE

UL. DMOCHOWSKIEGO 4/2

00-427 WARSZAWA

Anna Chodacka

Współwłaścicielka Grupy Medialnej Lifestyle, twórczyni projektów lifestylowych oraz promujących kobiety przedsiębiorcze.

Współorganizatorka największych targów zdrowia, aktywności i urody w Polsce Południowej – Dni FIT&Beauty, wydawca mediów drukowanych (EksMagazyn oraz FIT Magazyn), wydawca biznesowych projektów książkowych („Skuteczny Biznes”, 4 edycje „Sukces jest Kobietą”), organizatorka i prowadząca eventy (konwencje, kongresy, targi, aukcje), współtwórca projektów promujących kobiecą przedsiębiorczość (Kongres Kobiet Sukcesu, cykliczny projekt „Sukces jest Kobietą”).

Wydawca i współtwórca projektów lifestylowych (publikacje „FIT jest sexy”, „FIT do kuchni”, „FIT w praktyce”, trzy edycje FIT Akademii Jacka Bilczyńskiego).

Współtwórca i realizatorka kampanii społecznych („Piękne niedoskonałe”- cz.1 i cz.2, cyklicznej Charytatywnej Aukcji Kawalerów, kampanii „Wszystko gra!”).

Współproducentka i realizatorka licznych sesji zdjęciowych, projektów video i telewizyjnych oraz projektów podróżniczych.

W pierwszej fazie swojej drogi zawodowej – dziennikarka, skupiona na tematach społecznych i nowych technologiach. Zaangażowana, pracowita i wytrwała. Lubi pracować w grupie zaufanych osób. W biznesie kieruje się przede wszystkim etyką.

E-mail: anna@gmlifestyle.pl
Tel. 539 909 611

ADRES SIEDZIBY:

GM LIFESTYLE

UL. DMOCHOWSKIEGO 4/2

00-427 WARSZAWA

Masz pytanie? Wyślij je tutaj!

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.